• Naslovnica
  • Kalendar seminara
  • O nama
  • Javna nabava
    • Ovlaštenja
    • Specijalistički programi
    • Kalendar seminara
    • Zakonski propisi
    • Korisne informacije
    • Korisni linkovi
    • Predavači
  • Ostale edukacije
    • Digitalni marketing
    • Komunikacijske vještine
    • EU fondovi
    • Kontroling
    • Predavači
  • BLOG
  • Kontakt
Imate li pitanje ?
+385 (0) 91 3500 655
luretijdoo@gmail.com
info@lureti.hr
LuretiLureti
  • Naslovnica
  • Kalendar seminara
  • O nama
  • Javna nabava
    • Ovlaštenja
    • Specijalistički programi
    • Kalendar seminara
    • Zakonski propisi
    • Korisne informacije
    • Korisni linkovi
    • Predavači
  • Ostale edukacije
    • Digitalni marketing
    • Komunikacijske vještine
    • EU fondovi
    • Kontroling
    • Predavači
  • BLOG
  • Kontakt

Seminari - Edukacije

  • Početna
  • Seminari - Edukacije
  • SPLIT 15.10.2026. – Obveze naručitelja i primjena u javnoj nabavi- novi Zakon o energetskoj učinkovitosti; Primjena novih podzakonskih akata iz područja javne nabave u praksi; Jednostavna nabava

SPLIT 15.10.2026. – Obveze naručitelja i primjena u javnoj nabavi- novi Zakon o energetskoj učinkovitosti; Primjena novih podzakonskih akata iz područja javne nabave u praksi; Jednostavna nabava

Seminar javne nabave Split 2026

Obveze naručitelja i primjena u javnoj nabavi- novi Zakon o energetskoj učinkovitosti; Primjena novih podzakonskih akata iz područja javne nabave u praksi; Jednostavna nabava

 

SPLIT 15.10.2026.

Poziv na stručno usavršavanje u području javne nabave

(priznato 8 bodova)

Seminar javne nabave Split 2026 održava se 15. listopada 2026. u hotelu Mondo u Splitu. Seminar je posvećen novom Zakonu o energetskoj učinkovitosti, primjeni novih podzakonskih akata iz područja javne nabave u praksi te jednostavnoj nabavi.

Upravo su takve situacije u praksi javne nabave najčešći izvor nesigurnosti, povećanog rizika i potencijalnih nepravilnosti. Seminar je usmjeren na konkretna rješenja, stručna tumačenja i primjenjive smjernice koje sudionicima omogućuju zakonito, pravilno i sigurno postupanje.

Zašto sudjelovati na seminaru javne nabave Split 2026?

Nove obveze naručitelja u nabavi, novi zakon o energetskoj učinkovitosti, primjena novih podzakonskih akata iz područja javne nabave u praksi i jednostavna nabava

Pogledaj i druge seminare tvrtke LURETI

Sudjelovanjem na seminaru:

  • Dobit ćete jasne upute
  • dobit ćete jasna i primjenjiva tumačenja ključnih izmjena ZJN-a
  • steći ćete sigurnost u donošenju odluka u složenim i nejasnim situacijama
  • upoznat ćete se s najčešćim pogreškama iz prakse i načinima kako ih izbjeći
  • dobit ćete konkretne savjete i odgovore temeljene na stvarnim primjerima

Seminar je zamišljen kao praktična podrška svakodnevnom radu, s naglaskom na smanjenje rizika od nepravilnosti, žalbi i osobne odgovornosti.

Osnovne informacije

📅 Datum: 15. LISTOPAD 2026.
⏰ Vrijeme: početak u 9:00 sati

📍 Lokacija: Split, hotel MONDO, Kopilica 5

Besplatan parking za sudionike u dvorištu.

Kotizacija

Jedan polaznik, jedan seminar  220 € +PDV 25% = 275,00 €

 Svaki slijedeći polaznik iz iste tvrtke / institucije dodatni  popust 15,00  €

                                                                      205 € +PDV 25% = 256,25 €

 Jedan polaznik oba seminara (popust 20 eura  420,00 € + PDV 25%= 525,00 €

Svaki slijedeći polaznik iz iste tvrtke / institucije dodatni popust 15,00  €

405,00 € + PDV 25%= 506,25 €

 Dodatni popust 5% za 4 i više osoba iz iste tvrtke

 U cijenu kotizacije uključeno je:

  • ručak
  • coffee break
  • materijali sa seminara u elektroničkom obliku
  • savjeti i odgovori na pitanja tijekom predavanja
  • poklon za svakog polaznika

Predavač

Katarina Depope Radman, vrsna stručnjakinja i jedna od ponajboljih predavačica u području javne nabave, ovlaštena trenerica u sustavu javne nabave, akreditirana provoditeljica projekta u dijelu pripreme, provedbe i ostvarenja postupka javne nabave

Teme seminara javne nabave Split 2026.

  • Obveze naručitelja i primjena u javnoj nabavi
  • Novi zakon o energetskoj učinkovitosti
  • Primjena novih podzakonskih akata
  • Jednostavna nabava

Kome je seminar namijenjen?

Seminar javne nabave Split 2026 namijenjen je

  • javnim i sektorskim naručiteljima
  • službenicima i specijalistima javne nabave
  • osobama uključenima u pripremu i provedbu postupaka javne nabave
  • gospodarskim subjektima koji sudjeluju u javnoj nabavi
  • svima koji žele unaprijediti znanje i sigurnost u primjeni Zakona o javnoj nabavi

EOJN

Prijave za seminar javne nabave Split 2026

Broj mjesta je ograničen i popunjava se redoslijedom zaprimljenih uplata.

Prijava je moguća do popune mjesta ili zaključno s 08.10.2026.

  • putem online prijavnice
  • slanjem ispunjene prijavnice e-mailom
  • slanjem zahtjeva za prijavnicu putem e-maila

Prijavnica vrijedi kao narudžbenica. Slanjem prijavnice prihvaćate opće uvjete sudjelovanja. Tajnost vaših podataka je zajamčena.

Kontakt

📧 E-mail:
luretijdoo@gmail.com
info@lureti.hr

📞 Mobitel:
091 3500 655

Kontakt osoba:
Tihomir Reiter

Poziv

Preuzimanje

Prijavnica u PDF-u

Preuzimanje

Program seminara i satnica

Preuzimanje [77.94 KB]

Početak

09:00

15. listopada 2026.

Kraj

16:00

15. listopada 2026.

Adresa

SPLIT, Hotel Mondo Kopilica 5, 21 000 Split

Predavači

KATARINA DEPOPE RADMAN
Katarina Depope Radman

  • Share:
Prijavnica

Lureti d.o.o.

Lureti d.o.o.

+385 (0) 91 3500655

luretijdoo@gmail.com

info@lureti.hr

Pravne informacije

Osnivački akt : Odlukom osnivača od 17.10.2018.g. usvojena je Izjava o osnivanju d.o.o. koja u cijelosti zamjenjuje Izjavu o osnivanju j.d.o.o. od 15.04.2014. g.

Promjene temeljnog kapitala: Odlukom osnivača od 17.10. 2018. godine povećava se temeljni kapital sa iznosa od 10,00 kuna, za iznos od 19.990,00 kuna, na iznos od 20.000,00 kuna, gotovinskom uplatom u novcu

Trgovački sud u Osijeku, MBS : 030146615, Tt-18 / 6292-3

OIB : 74111443692

MB : 4219287

IBAN : HR 0323600001102677886  ZABA

  • Politika o postupanju s kolačićima (cookies)
  • Politika o zaštiti privatnosti

Copyright ©2014 - 2021 Lureti d.o.o. All Rights Reserved. | Design & Hosting by CMR-Hosting .

Želite biti član našeg tima ?

Ukoliko ste zainteresirani, obratite nam se.

Kontaktirajte nas
Ova web stranica koristi kolačiće (engl. Cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više informacija
Ukoliko se slažete sa spremanjem kolačića na vaše računalo odaberite "Prihvati"
Prihvati
Pročitaj više